MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15846239
nr 1584 6239
Byrå
1800-tal, mahogny, 4 lådor, Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm. Höjd: 91 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, ett beslag är löst
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:22:36
100 kr
Byrå
nr 1584 6239
Byrå
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 11 december 2023 |